RegionWiadomość dnia

Jaworzno: Znęcał się nad swoim ojcem. Starszy mężczyzna nie miał możliwości korzystania z pomieszczeń mieszkalnych

Policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Jaworzna, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoim ojcem. Sprawca wkrótce odpowie przed sądem.

 

W środę, 14 marca wieczorem, policjanci interweniowali w jednym z mieszkań w dzielnicy Podłęże. Według zgłoszenia doszło tam do awantury między synem i ojcem. Jak ustalili funkcjonariusze, 32-latek mieszkający ze swoimi rodzicami, znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoim 64-letnim ojcem. Wyzywał go słowami wulgarnymi, szarpał za ubrania i utrudniał korzystanie z pomieszczeń mieszkalnych. Ponadto awanturnik, groził 64-latkowi, że go zabije. W trakcie interwencji był bardzo agresywny i nie wykonywał poleceń policjantów. Pijany (1,85 promila) sprawca został zatrzymany i doprowadzony do izby wytrzeźwień.

32-latek ma zostać przesłuchany. Śledczy ustalili, że mężczyzna był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Zebrany w tej sprawie materiał, najprawdopodobniej pozwoli na postawienie młodemu mężczyźnie kolejnych zarzutów.

 

(źr: KMP Jaworzno)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close