KrajRegion

Jechała bez uprawnień, pod wpływem alkoholu i narkotyków. Doprowadziła do wypadku. Jej 2-letni syn nie żyje

Jechała bez uprawnień, pod wpływem alkoholu i narkotyków. Zamiast zatrzymać się do kontroli, przyspieszyła volkswagenem i doprowadziła do wypadku. W wyniku doznanych obrażeń, 2-letni syn kobiety zmarł, a jego 3 letni brat przebywa w szpitalu. Śledczy czekają na możliwość wykonania czynności z 25-latką, która również przebywa w szpitalu.

 

Skóra, fura i „foto-komóra” czyli nowe wozy śląskiej policji w TOP 5 SILESIA FLESZ!

W miejscowości Steklin, patrol z Komisariatu Policji w Dobrzejewicach (woj.kujawsko-pomorskie), zauważył volkswagena polo. Policjantów zaniepokoiło zachowanie kierowcy, który włączał i wyłączał światła mijania, a następnie zaczął jechać od prawej do lewej strony jezdni. Auto miało zaparowaną tylną szybę.

Policjanci dali kierowcy sygnały do zatrzymania, zarówno dźwiękowe jak i świetlne. Kierowca zamiast się zatrzymać przyspieszył i zaczął oddalać się z bardzo dużą prędkością. Po przejechaniu kilkunastu kilometrów, auto wypadło z drogi i dachowało.

Jechała bez uprawnień, pod wpływem alkoholu i narkotyków. Doprowadziła do wypadku. Jej 2-letni syn nie żyje (fot.Policja Kujawsko-Pomorska)
Jechała bez uprawnień, pod wpływem alkoholu i narkotyków. Doprowadziła do wypadku. Jej 2-letni syn nie żyje (fot.Policja Kujawsko-Pomorska)

Jak się okazało, pojazdem kierowała 25-letnia kobieta. Wraz z nią vw jechała dwójka jej dzieci w wieku 2 i 3 lat. Policjanci od razu przystąpili do udzielania pomocy poszkodowanym. Jeszcze przed przyjazdem karetki wyciągali z samochodu dzieci. Na miejscu pracowali również strażacy, którzy wyciągnęli kobietę.

Zaraz po zdarzeniu, karetki pogotowia zabrały wszystkich troje do toruńskich szpitali. Pomimo usilnych starań lekarzy, 2- letniego chłopca nie udało się uratować. Dziecko zmarło.

Z zebranych przez policjantów informacji wynika, że kobieta nigdy nie posiadała uprawnień do kierowania, a w chwili wypadku była pod działaniem alkoholu  oraz prawdopodobnie narkotyków. Miała ponad promil alkoholu w organizmie. Podczas przeszukania w jej torebce  policjanci odnaleźli woreczek z białym proszkiem, który będzie sprawdzany w policyjnym laboratorium.

W sprawie prowadzone jest śledztwo nadzorowane przez prokuraturę.

 

źr. Policja Kujawsko-Pomorska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close