RegionWiadomość dnia

Jest nowy prezes Tramwajów Śląskich. to Bolesław Knapik

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Tramwajów Śląskich S.A. zakończyło V kadencję Zarządu Spółki. Obradująca tego samego dnia Rada Nadzorcza powołała na trzyletnią kadencję nowy dwuosobowy Zarząd. Po 7 latach prezesury z Tramwajami Śląskimi pożegnał się dotychczasowy Prezes Tadeusz Freisler. Dotychczasowy Prezes Zarządu już wcześniej zdecydował, iż nie będzie starał się o ponowny wybór. Decyzją Rady Nadzorczej powołany został dwuosobowy Zarząd, który utworzyli jego dotychczasowi członkowie. Na stanowisko Prezesa Zarządu Dyrektora Naczelnego powołany został Bolesław Knapik, a na stanowisko Członka Zarządu Dyrektora Finansowego ponownie powołano Henryka Kolendra.

 

–Dziękujemy Radzie Nadzorczej za okazane zaufanie, wyrażone powołaniem na kolejną kadencję Zarządu. Przed nami wielkie wyzwanie, jakim jest realizacja „Zintegrowanego projektu modernizacji i rozwoju infrastruktury tramwajowej w Aglomeracji Śląsko – Zagłębiowskiej wraz z zakupem taboru tramwajowego”. Będziemy realizować projekt, który jest szansą na dalszy rozwój naszej firmy z pożytkiem dla pasażerów Tramwajów Śląskich – powiedział w imieniu Zarządu Prezes Bolesław Knapik. Ustalono również, iż w terminie późniejszym skład Zarządu Tramwajów Śląskich S.A. uzupełniony zostanie o trzecią osobę.(źr: Tramwaje Śląskie)

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close