Jest spięcie na linii Jerzy Brzęczek – Robert Lewandowski? Miało pójść o ustawienie [WIDEO]

Czy jest konflikt między Robertem Lewandowskim i trenerem Jerzym Brzęczkiem po meczu Polska-Włochy, przegranym przez biało-czerwonych na Stadionie Śląskim 0-1?

ZOBACZ KONIECZNIE: najnowszy odcinek TOP 5 NEWSÓW TYGODNIA SILESIA FLESZ!

O spięciu na linii trener – kapitan drużyny zrobiło się głośno zaraz po przegranym 0-1 meczu na Stadionie Śląskim. Bramkę straciliśmy w 92′ minucie, a porażka kasuje nasze nadzieje na pozostanie w dywizji A Ligi Narodów.

Do 92. minuty Polska remisowała z Włochami i wciąż miała szanse na utrzymanie w dywizji A Ligi Narodów. Niestety, w jednej z ostatnich akcji Wojciecha Szczęsnego pokonał Cristiano Biraghi. Biało-czerwoni przegrali w Chorzowie 0:1 (0:0) i w kolejnej edycji zagrają w dywizji B. Po meczu w pierś uderzył się selekcjoner Jerzy Brzęczek przyznając, że taktyka obrana na ten mecz i dobór piłkarzy do wyjściowego składu, nie były najlepsze.

Ale swoje o ustawieniu piłkarzy na boisku i o tym, jak piłkarze się z tym czują, powiedział też po meczu Robert Lewandowski. Czy jest konflikt w szatni między dwiema najważniejszymi bez wątpienia osobami w kadrze?

– Piłkarze powinni skoncentrować się na tym, żeby wykonywać zadania narzucone przez trenera – powiedział po przegranym meczu z Włochami selekcjoner Jerzy Brzęczek.

(WZ/TVP Sport)

ZOBACZ KONIECZNIE: Dwóch nastolatków zwiało policjantom z konwoju w Piekarach Śląskich!