PatronatyRegionWiadomość dnia

Już 9 września w Zameczku Myśliwskim Promnice 23. Śląska Gala Business Centre Club

W tym roku 23. Śląskiej Gali BCC przyświecać będzie wizja promocji i rozwoju Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Podczas tegorocznej Gali zostaną wręczone odznaczenia państwowe członkom Loży Katowickiej BCC. Zostanie rozstrzygnięty konkursu Cezary Śląskiego Biznesu, organizowany od 23 lat przez Lożę Katowicką BCC.

 

ZOBACZCIE RÓWNIEŻ: Najnowsze wydanie Silesia Flesz [7.09.2018]

Złotą Statuetką Menedżera 25-lecia zostaną wyróżnieni śląscy przedsiębiorców. Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński na Gali zostanie uhonorowany Statuetką Specjalną Cezara Śląskiego Biznesu przyznaną za wkład w rozwój przedsiębiorczości na Śląsku oraz opracowanie i wdrażanie Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju Biznesu a Przewodniczący Zarządu Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej Kazimierz Karolczak odbierze Członkostwo Honorowe BCC.

Śląska Gala BCC to wydarzenie promujące przedsiębiorców, którzy w swoich działaniach kierują się również społeczną odpowiedzialność biznesu, dostrzegają potrzeby biedniejszych i wyciągają do nich pomocną dłoń. Po raz pierwszy podczas Gali zostaną wręczone Śląskie Medale Solidarności Społecznej, będące podziękowaniem dla przedsiębiorców znanych ze swojej działalności charytatywnej i zaangażowania społecznego.

W czasie Gali zostanie przekazany czek z darowizną na rzecz pomocy dzieciom z Aleppo. Stało się już tradycją, że firmy i instytucje angażujące się w pomoc społeczną właśnie w Promnicach udzielają swojego wsparcia na rzecz rozwoju kultury, oświaty i nauki czy ośrodków opieki zdrowotnej.

Śląska Gala BCC słynąca z licznych atrakcji: firmowych kawiarenek, prezentacji luksusowych samochodów, marek premium, pokazów mody, wystaw obrazów oraz licznych konkursów dla uczestników imprezy, to doskonała okazja na promocję śląskich firm i integrację nie tylko ze środowiskiem biznesowym. Gala to największe przedsięwzięcie medialne Loży Katowickiej BCC współpracującej z wieloma mediami regionalnymi i ogólnopolskimi.

Śląska Gala BCC jest imprezą zamkniętą. Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w wydarzeniu informację o warunkach uczestnictwa mogą uzyskać w Loży Katowickiej BCC lub tel. 32 200 83 73, e-mail: loża.katowicka@bcc.org.pl

(źr:materiały prasowe)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close