RegionŚwiat

Już wiadomo, gdzie za rok polecimy z Katowice Airport. Wizz Air ogłosił rozkład lotów na lato 2022

Wizz Air ogłosiła rozkład lotów na sezon letni 2022. Linia w lecie 2022 zaoferuje około 200 tras z 10 lotnisk w Polsce do miast, takich jak: Londyn, Paryż, Mediolan czy Madryt, a także do słonecznych przez cały rok miejsc: na Fuerteventurę, do Larnaki, Tel Awiwu oraz na Maltę.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

W polskiej letniej siatce połączeń WIZZ 2022 jest około 200 tras. Słoneczna Palma na Majorce czy Zakhyntos z Warszawy, Larnaka lub Mykonos z Gdańska, Korfu z Katowic, Nicea albo Santorini z Krakowa, a może chorwacki Split z Poznania, Bourgas lub Keflavik z Wrocławia?

Aby pomóc pasażerom i załodze podróżować bezpiecznie i bezproblemowo, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny ułatwiające utrzymywanie dystansu fizycznego podczas wchodzenia na pokład oraz zwiększenie czystości w samolocie. Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną oraz dokonywać płatności online za usługi (m.in. wykupując dodatkowy bagaż), aby zminimalizować zbędny kontakt fizyczny na lotnisku.

 

W celu prób powstrzymania rozprzestrzeniania się możliwych infekcji, pasażerowie są proszeni o przestrzeganie nowych zasad dotyczących dystansu fizycznego zarówno podczas wchodzenia jak i schodzenia z pokładu.
Pomimo faktu, że filtry HEPA znajdujące się we wszystkich samolotach Wizz Air, odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,97% wirusów i bakterii, załoga oraz pasażerowie są zobowiązani nosić maski podczas całego lotu.

Pasażerowie mogą dodać do swojej rezerwacji usługę WIZZ Flex. Wybierając tę usługę, pasażerowie mogą być pewni, że w przypadku zmiany okoliczności lub po prostu chęci podróżowania w innym terminie lub w inne miejsce, mogą anulować lot do 3 godzin przed odlotem bez żadnych opłat i otrzymać 100% pierwotnej kwoty taryfy, która jest zwracana w postaci kredytu WIZZ. Dzięki usłudze pasażerowie mają gwarancję dodatkowej ochrony swoich rezerwacji, zwłaszcza w tym niepewnym czasie.

 

-Wizz Air z radością prezentuje rozkład na lato 2022. Wiele atrakcyjnych kierunków dla podróży biznesowych i turystycznych, takich jak Londyn Luton, Madryt, Rzym, Larnaka, Kutaisi, Malta, Santorini, Rodos i mnóstwo innych z 10 polskich lotnisk jest dostępnych w niskich cenach w najnowszej ofercie WIZZ. Dzięki wdrożonym procedurom higienicznym na pokładzie, pasażerowie mogą podróżować bezpiecznie i wygodnie – mówi Paulina Gosk, w Wizz Air, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Bilety są dostępne już sprzedaży na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem mobilnej aplikacji dla członków WIZZ Discount Club.

 

źródło: WizzAir
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Michała Kędzierskiego żegnał cały Racibórz. Pogrzeb zastrzelonego policjanta ściągnął tłumy [WIDEO, ZDJĘCIA]

W sobotę ruszyły pierwsze metrolinie. Sprawdź rozkład

Większa liczba pasażerów w komunikacji zbiorowej. Zmiany wejdą w życie 15 maja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close