AlarmRegionWiadomość dnia

Katowice: Komunikacyjny koszmar w środę, 27 grudnia. Korki w całym mieście! To efekt wyprzedaży?

Katowice w środę, 27 grudnia to jeden wielki korek. Korek w Katowicach na Sokolskiej, Korek na Chorzowskiej, stłuczka za tunelem i korek w stronę wyjazdu na Sosnowiec i Bielsko-Białą, korek od IKEA w stronę centrum, z centrum Katowic w stronę Chorzowa, zakorkowany zjazd na DTŚ, zakorkowany ruch w okolicach os.Gwiazd i NOSPR, stoi w korku ulica Korfantego i Grundmana… Jazda po Katowicach 27 grudnia to koszmar. W sporym stopniu to …zasługa wyprzedaży – bo ludzie masowo ruszyli na okazyjne zakupy.

 

Przed świętami – pogoń za idealnymi prezentami, po świętach wyprzedaże. Centrum Katowic znów stanęło w korkach. Parkingi przy galeriach handlowych były w ciągu dnia zamykane, bo brakowało miejsc. W centrach handlowych także tłumy. W kolejce do kasy trzeba było spędzić nawet kilkadziesiąt minut. -Bardzo dużo ludzi jest. W kolejce do przymierzalni trzeba bardzo długo czekać, bo bardzo dużo ludzi jest w galerii – mówi Piotr Gindera, klient. -Spodziewał się Pan takich tłumów? – Nie, nie pomyślałem, że dzisiaj może tylu ludzi mieć dzień wolny tak samo – dodaje.

Katowice: Komunikacyjny koszmar w środę, 27 grudnia. Korki w całym mieście! To efekt wyprzedaży?

– Myślałyśmy, że może będzie mniej ludzi, ale się okazuje, że jest więcej niż było przed świętami. Chcieliśmy ewentualnie jeszcze teraz przy zmniejszonym ruchu… nie ma szans. Z resztą nie ma już tych rzeczy… – martwi się Jola, klient. -Mamy dużo bonów i chcemy je wydać. – A ludzi dużo? – No jak widać… dużo… – mówi Marzena, klientka.

Katowice: Komunikacyjny koszmar w środę, 27 grudnia. Korki w całym mieście! To efekt wyprzedaży?

A to dopiero początek. Wiele osób zrobiło sobie długi świąteczno-noworoczny weekend i zamierzają go spędzić w centrach handlowych. M.in. na wyprzedażach… ( )

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Katowice: Komunikacyjny koszmar w środę, 27 grudnia. Korki w całym mieście! To efekt wyprzedaży?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close