KrajRegion

Katowice: Kto uszkodził samochody przy Dolinie Trzech Stawów? Blokowały chodnik [FOTO]

Samozwańczy szeryf pojawił się w Katowicach? Ktoś uszkodził samochody blokujące chodnik nieopodal Doliny Trzech Stawów.

 

 

Strajk nauczycieli: MATURA w tym roku ZAGROŻONA? TOP 5 Silesia Flesz


O sprawie informuje portal katowice24.info. Wiadomo o co najmniej dwóch samochodach uszkodzonych w rejonie ulicy Murckowskiej. Dlaczego ktoś postanowił się wyżyć na samochodach? Niewykluczone, że to „zemsta za blokowanie chodnika”. Samochody stały bowiem na chodniku i utrudniały poruszanie się pieszym.

O sprawie poinformował czytelnik portalu. Jak napisał – udało się mu sfotografować dwa samochody, ale niewykluczone, że wandal zniszczył ich więcej. Nieznany sprawca, bądź sprawcy zniszczyli w samochodach wycieraczki. Innych zniszczeń czytelnik, który zaalarmował portal o sprawie – nie zauważył.

To nie pierwszy raz, kiedy ktoś postanowił wymierzyć sprawiedliwość nieprawidłowo parkującym kierowcom, wyżywając się na ich autach. Kilka dni wcześniej kierowcy parkujący przy ulicy Zadole zastali swoje auta z podziurawionymi oponami. Natomiast z aut, zagradzających drogę rowerową i przejście dla pieszych w rejonie ulicy Pańki – rowerzysta po prostu spuścił powietrze.

źródło: www.katowice24.info
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close