AlarmRegionWiadomość dnia

Katowice: Od 2 listopada remont Mikołowskiej! Czekają nas gigantyczne korki i komunikacyjny horror? [REMONT MIKOŁOWSKIEJ + OBJAZDY + MAPA]

Remont Mikołowskiej w Katowicach rusza 2 listopada. Wtedy też zaczną się objazdy. Na Mikołowskiej od Poniatowskiego do Andrzeja wymieniana będzie kanalizacja. A to spowoduje, że na drodze zamiast kierowców pojawią się barierki i drogowcy oraz ulubione znaki katowickich kierowców – "objazd". Remont na Mikołowskiej prowadzony będzie w następujący sposób:

Od ul. Poniatowskiego pomiędzy kolejnymi studniami z wyłączeniem tylko jednego pasa ruchu w godzinach od 18:00 – 6:00. Ruch będzie się odbywał wytyczonymi zamiennymi torami ruchu (bez ruchu wahadłowego), po jednym w każdym kierunku.

 

Na ul. Mikołowskiej w kierunku od strony ul. Sądowej będzie wykonana komora, która swoją wielkością zajmie cały pas do lewoskrętu w ul. Andrzeja, jak również część pasa na wprost. Ruch pod wiaduktem będzie sprowadzony do prawego zawężonego pasa ruchu i utrzymany wyłącznie prosto. Wyłączony zostanie skręt w lewo, w ul. Andrzeja. Ruch Mikołowską w dół pod wiaduktem kolejowym do ulicy Matejki zostanie utrzymany.

Objazd będzie poprowadzony ulicami Mikołowska – Raciborska – Kozielska – Kopernika – Plac Miarki – Batorego do Andrzeja. Relacja prawoskrętu z Andrzeja w kierunku ul. Matejki będzie zachowana.

Remont ulicy Mikołowskiej w Katowicach potrwa od 2 do 30 listopada. <.>

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close