RegionWiadomość dnia

Katowice: Podwójna śmierć na os.Tysiąclecia! Są już wyniki sekcji zwłok [WIDEO]

Zagadkowa śmierć dwóch osób na os. Tysiąclecia w Katowicach częściowo wyjaśniona. Dzisiaj (16.07) przeprowadzona została sekcja zwłok 69-letniej kobiety i jej 27-letniego syna.

 

-Wstępne ustalenia wykazały, że śmierć mężczyzny nastąpiła wskutek wielonarządowych obrażeń typowych dla upadku z dużej wysokości. Natomiast w odniesieniu do kobiety, biegli wskazali na liczne obrażenia w rejonie głowy, tułowia. Potwierdzili również fakt duszenia. Nie ustalono natomiast jednoznacznej przyczyny, które z tych obrażeń mogły doprowadzić do jej zgonu – mówi Danuta Dobosz, Prokuratura Rejonowa Katowice-Zachód.

Katowice: Podwójna śmierć na os.Tysiąclecia! Są już wyniki sekcji zwłok
Katowice: Podwójna śmierć na os.Tysiąclecia! Są już wyniki sekcji zwłok

Katowicka prokuratura zleciła dodatkowe badania toksykologiczne i histopatologiczne. Do tragicznego odkrycia doszło w zeszły wtorek. Mężczyzna najprawdopodobniej wyskoczył z okna mieszkania na 18.piętrze. Później okazało się, że w mieszkaniu znajduje się ciało jego matki. Najprawdopodobniej było to tzw. samobójstwo rozszerzone.
(Łukasz Kądziołka)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close