RegionWiadomość dnia

Katowice: Podwójna śmierć na os.Tysiąclecia! Są już wyniki sekcji zwłok [WIDEO]

Zagadkowa śmierć dwóch osób na os. Tysiąclecia w Katowicach częściowo wyjaśniona. Dzisiaj (16.07) przeprowadzona została sekcja zwłok 69-letniej kobiety i jej 27-letniego syna.

 

-Wstępne ustalenia wykazały, że śmierć mężczyzny nastąpiła wskutek wielonarządowych obrażeń typowych dla upadku z dużej wysokości. Natomiast w odniesieniu do kobiety, biegli wskazali na liczne obrażenia w rejonie głowy, tułowia. Potwierdzili również fakt duszenia. Nie ustalono natomiast jednoznacznej przyczyny, które z tych obrażeń mogły doprowadzić do jej zgonu – mówi Danuta Dobosz, Prokuratura Rejonowa Katowice-Zachód.

Katowice: Podwójna śmierć na os.Tysiąclecia! Są już wyniki sekcji zwłok
Katowice: Podwójna śmierć na os.Tysiąclecia! Są już wyniki sekcji zwłok

Katowicka prokuratura zleciła dodatkowe badania toksykologiczne i histopatologiczne. Do tragicznego odkrycia doszło w zeszły wtorek. Mężczyzna najprawdopodobniej wyskoczył z okna mieszkania na 18.piętrze. Później okazało się, że w mieszkaniu znajduje się ciało jego matki. Najprawdopodobniej było to tzw. samobójstwo rozszerzone.
(Łukasz Kądziołka)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close