RegionWiadomość dnia

Katowice: Ten złodziej przejdzie do historii! Nie uwierzycie, co zrobił ;-)

Złodziej, który w Katowicach włamał się i okradł pomieszczenie gospodarcze na Osiedlu Tysiąclecia to wymarzony przestępca dla policjantów. Bo sam im pokazał, gdzie go znaleźć.

Do dyżurnego katowickiej siódemki zadzwoniła mieszkanka jednego z wieżowców przy ul tysiąclecia i poinformowała o włamaniu do jej pomieszczenia gospodarczego. Dzielnicowi nie tylko zobaczyli obrobioną komórkę, ale i …ślady jak z harcerskich podchodów. Okazało się bowiem, że złodziej rozlał farbę, wszedł w nią, a potem zostawiał ślady tak wyraźnie, że policjanci trafili za nim jak po nitce do kłębka.

 

Dzielnicowym pozostało tylko sprawdzić dokąd te ślady prowadzą. Złodziejem okazał się być mieszkaniec tego samego bloku. Gdy mundurowi weszli do jego mieszkania odnaleźli wszystkie skradzione przedmioty. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za włamanie grozi mu nawet 10-letni pobyt w więzieniu.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close