AlarmRegionWiadomość dnia

Katowice: Wypadek w tunelu pod Rondem. Gigantyczne korki w całych Katowicach!

Wypadek w tunelu pod Rondem w Katowicach miał miejsce w czwartek, 7 kwietnia rano. Na pasie w stronę Sosnowca zderzyły się cztery samochody – okoliczności wypadku wyjaśnia policja. Wypadek w tunelu spowodował konieczność jego zamknięcia. To z kolei spowodowało gigantyczny korek w Katowicach! Korek w Katowicach w czwartek, 7 kwietnia sięga Chorzowa! Korek jest nie tylko na ul. Chorzowskiej i DTŚ, ale także na bocznych drogach. Także objazdy zakorkowanej DTŚ się korkują. Zjeżdżając przy AKS w Chorzowie i kierując się przez Stary Chorzów w stronę Bytkowskiej i potem Korfontego – także musicie liczyć się z tym, że odstoicie swoje w korku.

W samym centrum Katowic natomiast ruch odbywa się przez Rondo – do czasu ponownego otwarcia tunelu. Nie wiadomo na razie, jak długo potrwają utrudnienia.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close