AlarmRegion

Katowice: Zderzenie autobusu i ciężarówki na DK 86. Ogromny korek i karambol siedmiu samochodów!

Koszmarne popołudnie i wieczór w poniedziałek, 9 kwietnia na drogach Katowic. Na DK 86 w Katowicach autobus zderzył się z ciężarówką. Powstał ogromny korek. Nie jedyny zresztą, bo na DK 86 miał też miejsce karambol z udział aż 7 samochodów!

 

Wypadek na DK 86 w Katowicach miał miejsce na odcinku drogi pomiędzy Murckami a Giszowcem. Zderzyły się tutaj samochód ciężarowy z autobusem. Na szczęście nic nikomu się nie stało, chociaż zderzenie wyglądało poważnie. Autobus jechał bez pasażerów. Niestety – wypadek spowodował spore korki w stronę centrum Katowic, po kolizji zablokowany został lewy pas jezdni – ruch na centrum odbywał się jedynie prawym pasem.

To nie jedyny wypadek i korek na DK 86 w Katowicach w poniedziałek, 9 kwietnia. Na wysokości dzielnicy Giszowiec na DK 86 doszło do zderzenia siedmiu samochodów. Wypadek miął także miejsce na pasie w stronę centrum Katowic. Policja na czas prowadzonych na miejscu karambolu czynności i oględzin, musiała zablokować prawy pas – ruch odbywa się jedynie lewym pasem DK 86. Na szczęście tutaj także nic nikomu się nie stało.

Policja apeluje o ostrożną i bezpieczną jazdę, bo niestety – słoneczna pogoda spowodowała skokowy wzrost liczby wypadków i kolizji. W wielu przypadkach spowodowanych nadmierną prędkością.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close