RegionWiadomość dnia

Kilogram efedryny i marihuana w aucie. Na widok policji… wyrzucili narkotyki przez okno

Policja z Katowic zatrzymała czterech mężczyzn, którzy są podejrzani o posiadanie prawie kilograma efedryny i marihuany. Narkotyki policjanci znaleźli podczas kontroli samochodu zaparkowanego na ul. Buchenwaldczyków. Wszyscy zatrzymani to mieszkańcy Zabrza.

 

Piękne, mądre i warte fortunę! Najpiękniejsze gołębie przyleciały do SOSNOWCA!

W trakcie patrolu policjanci zauważyli czterech mężczyzn siedzących w samochodzie zaparkowanym wzdłuż ulicy. Mężczyźni na widok radiowozu zaczęli zachowywać się nerwowo, a jeden z nich wyrzucił przez okno woreczek.

W czasie kontroli mundurowi znaleźli woreczek z suszem roślinnym i pojemnik z białym proszkiem. Narkotyki zostały zabezpieczone. Badanie przeprowadzone przez technika kryminalistyki wykazało, że znaleziony susz to marihuana, a sypki środek to blisko kilogram efedryny, z której można było przygotować ponad 9 tys. działek dealerskich.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Dwóch z nich usłyszało już zarzuty. 34-latkowi za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat więzienia. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Drugi z podejrzanych również usłyszał zarzut związany z przestępczością narkotykową. Mężczyzna przyznał się do winy. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Czynności w sprawie trwają.

Źródło: Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close