KrajRegion

Kobieta wjechała samochodem wprost pod pociąg! [WIDEO]

O włos od tragedii w Andrychowie! Kobieta wjechała samochodem osobowym wprost pod jadący pociąg! Po zderzeniu pociąg wlókł samochód jeszcze kilkadziesiąt metrów po torach.

 

 

Ostra niestrawność po świętach i strajku nauczycieli! TOP 5 SILESIA FLESZ

Zderzenie samochodu z pociągiem na przejeździe w Andrychowie miało miejsce we wtorek, 30 kwietnia rano. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kobieta jadąca samochodem osobowym prawdopodobnie zagapiła się, wjeżdżając na tory i wjechała wprost pod nadjeżdżający pociąg osobowy.

Nie udało się uniknąć już zderzenia – pociąg uderzył w osobówkę i ciągnął samochód po torach przez kilkadziesiąt metrów, zanim zdołał się zatrzymać. Chociaż trudno w to uwierzyć – kobiecie, jadącej samochodem praktycznie nic się nie stało. Drobne urazy opatrzyli na miejscu wypadku ratownicy medyczni. Nikomu z pasażerów pociągu nic się nie stało.

Służby są na miejscu, ruch kolejowy w tym rejonie jest utrudniony do czasu zakończenia działań na torach. Policja wyjaśnia wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

 

autor: Wojciech Żegolewski

wideo pochodzi z kanału mamNewsa/youtube.com

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close