KrajRegionŚwiat

Kolacja z Tysonem, sylwester z LEJDIS i dzień z Grabowskim. Zobacz najciekawsze aukcje Allegro dla WOŚP

Trwają akcje internetowe na rzecz WOŚP. W serwisie przygotowanym przez Allegro czeka na licytujących ponad 8000 aukcji. Oto kilka z nich.

 

3-letnie dziecko w Oknie Życia zszokowało śląski internet! TOP 5 Silesia Flesz!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

 

Nagranie autorskiego singla od Honoraty Skarbek

Wylicytuj niesamowitą muzyczną przygodę. Stwórz i nagraj własny singiel muzyczny z piosenkarką Honoratą Skarbek i producentem Szymonem Frąckowiakiem. Darczyńcy pomogą zwycięzcy aukcji napisać i nagrać utwór muzyczny, który wyda następnie wytwórnia My Music. Jak podkreśla Honorata, to „może być idealny start w karierę muzyczną”.

link do aukcji: TUTAJ

Nagranie autorskiego singla od Honoraty Skarbek
Kolacja z Mikiem Tysonem

Stań oko w oko się z prawdziwą legendą boksu – Mikiem Tysonem. Mike Tyson to dwukrotny zawodowy mistrz świata wszechwag i jednocześnie najmłodszy mistrz świata w tej kategorii w całej historii boksu zawodowego.

To właśnie dwuosobowe zaproszenie na kolację z legendarnym bokserem oferuje marka napojów energetycznych Black Energy, podczas której zwycięzca aukcji będzie miał okazję osobiście poznać Mike’a Tysona. Kolacja odbędzie się w USA, bądź w jednym z krajów Europy – miejsce oraz data kolacji zostanie uzgodnione pomiędzy zwycięzcą licytacji oraz Mikem Tysonem.

Black Energy, którego ambasadorem jest słynny bokser, pokrywa koszty przelotu oraz noclegu dla dwóch osób. Dodatkowo zwycięzca aukcji otrzyma rękawice z autografem Mike’a Tysona.

link do aukcji – TUTAJ

 

Sesja zdjęciowa w Fashion Magazine od Maffashion

Wylicytuj rzecz od serca Julii Kuczyńskiej (Maffashion) i fotografa Dawida Klepadło. Julia i Dawid zapraszają na plan sesji okładkowej z gwiazdą. Będzie można zobaczyć od kuchni jak wygląda produkcja profesjonalnej sesji. Co więcej, osoba, która wylicytuje aukcje sama znajdzie się w magazynie i będzie jej poświęcona cała strona! Cała ekipa zajmie się przygotowaniem zwycięzcy do pięknych zdjęć. Dodatkowo będzie okazja poznać gwiazdę danej okładki Fashion Magazine.

link do aukcji – TUTAJ

Sesja zdjęciowa w Fashion Magazine od Maffashion
Dzień na planie filmowym i Sylwester od LEJDIS

Bądź gwiazdą najlepszej sylwestrowej imprezy w środku lata! Spędź trzy dni w spa w Pałacu Wiechlice z Magdą Różczką, Edytą Olszówką, Izą Kuną i Anią Dereszowską. Na 28. Finał WOŚP panie przygotowały dodatkowo niespodziankę dla zwycięzcy aukcji. Pobyt na planie najnowszej produkcji z bohaterkami filmu Lejdis!

link do aukcji – TUTAJ

Dzień na planie filmowym i Sylwester od LEJDIS
Dzień u Kiepskich z Andrzejem Grabowskim

Spędź niepowtarzalny dzień na planie kultowego serialu „Świat według Kiepskich”, na który zaprasza osobiście Ferdek Kiepski, czyli Andrzej Grabowski. Nagrania odbędą się na przełomie stycznia i lutego we wrocławskim studio ATM, gdzie poznasz całą rodzinę Kiepskich i Ich sąsiadów! Wypijesz też kawę w serialowym bufecie z Andrzejem Grabowskim.

link do aukcji – TUTAJ

Dzień u Kiepskich z Andrzejem Grabowskim
Samochód-legenda z serialu Knight Rider

Samochód znany wszystkim z serialu KNIGHT RIDER, nieustraszony obrońca uciśnionych. Przywrócony do służby przez Mastercard® i Braci Collins. Samochód poddawany jest renowacji, będzie gotowy do walki w słusznej sprawie po zakończeniu aukcji.

KITT informacje podstawowe
Model: Pontiac Trans Am
Rocznik: 1983 Kolor: czarny

Dane techniczne
Silnik: 5.0 v8, 165 bhp, 275 torque
Skrzynia biegów: automatyczna
Przyspieszenie do setki: 15.596
Elektronika: kompletny kokpit + dwa monitory
Autograf Davida Hasselhoff’a, autentyczność certyfikowana przez niezależnych ekspertów w UK.
I oczywiście Anamorphic Equalizer.

link do aukcji – TUTAJ

 

Źródło: Allegro WOŚP 2020

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close