KrajRegion

Kolejna doba poszukiwań podejrzewanego o potrójne morderstwo. Gdzie jest Jacek Jaworek?

Częstochowscy śledczy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Myszkowie wyjaśniają okoliczności śmierci trzech osób w miejscowości Borowce. W sprawie poszukiwany jest 52-letni Jacek Jaworek podejrzewany o dokonanie zabójstwa.

 

Detektyw wszech czasów powraca!!! COLUMBO od lipca w TVS!

Kilka dni temu, około godz. 1.00 w nocy, dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z domów w miejscowości Borowce (gm. Dąbrowa Zielona). Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zgłoszenia, ujawnili zwłoki trzech osób. Okazali się nimi mieszkańcy domu: 44-letnie małżeństwo oraz ich 17-letni syn. Czynności, mające na celu wyjaśnieniu przyczyny, przebieg i okoliczności tego tragicznego zdarzenia, prowadzą policyjni śledczy pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Myszkowie.

Częstochowscy policjanci na podstawie polecenia wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Myszkowie poszukują mężczyzny podejrzewanego o zabójstwo trzech osób. Poszukiwany to 52-letni mieszkaniec Częstochowy Jacek Jaworek.

Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu poszukiwanego mężczyzny, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub numerem alarmowym 112.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Niemiecka grupa włączona w poszukiwania zabójcy spod Częstochowy. Przywieźli specjalne psy

Premier przyjechał do Parku Śląskiego na otwarcie Ogrodu Japońskiego. To najnowsza atrakcja [ZDJĘCIA]

To już czas mówić o porażce szczepień na COVID? Zaszczepionych 40% mieszkańców Śląska, a potrzeba dwa razy tyle!

 

źr. KMP Częstochowa

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close