RegionWiadomość dnia

Korek i zablokowana S1. Śmiertelny wypadek TIRa w Mierzęcicach

Kierowca TIRa zginął w wypadku, do jakiego doszło na trasie S1 w Mierzęcicach. Śmiertelny wypadek do jakiego doszło w czwartek, 5 lipca spowodował ogromne korki – S1 jest w miejscu wypadku nieprzejezdna.

 

Tragiczny wypadek miał miejsce na trasie S1 w Mierzęcicach. W czwartek, 5 lipca osobowe Alfa Romeo zderzyło się z ciężarówką.

Wypadek na S1 w Mierzęcicach miał miejsce na wysokości zjazdu z trasy na lotnisko w Pyrzowicach. Jak do niego doszło? Ze wstępnych informacji policji wynika, że 74-latek, jadący osobową Alfą zawracał w miejscu do tego niedozwolonym. W momencie wykonywania manewru, zderzył się z ciężarówką. TIR wywrócił się na bok. Niestety – w wypadku w Mierzęcicach zginął kierowca ciężarówki.

Wypadek na S1 w Mierzęcicach spowodował ogromny korek – S1 w miejscu wypadku do późnych godzin wieczornych może zostać nieprzejezdna. Trwa usuwanie skutków wypadku, policja wyznaczyła objazdy.
(WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close