KrajRegionWiadomość dnia

Koronawirus: Kolejne zakazy i obostrzenia w Polsce jeszcze przed świętami? Decyzja w czwartek

Czy przed Świętami Wielkanocnymi rząd wprowadzi kolejne obostrzenia? Dowiemy się w czwartek. Raczej jest to kwestia przedłużenia aktualnych restrykcji niż narzucania kolejnych – twierdzi rzecznik rządu.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: 5 tysięcy za wycieczkę do lasu, albo na myjnię! To nie żart!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS


Wszelkie decyzje zostaną ogłoszone 9 kwietnia. Mają dotyczyć funkcjonowania w okresie Świąt Wielkanocnych oraz tego, co się dzieje po świętach, w tym decyzje dotyczące egzaminów ósmoklasistów i maturalnych.

Jeśli zostaną podjęte decyzje dotyczące przesuwania egzaminów, to zapewniony ma być odpowiedni czas do przygotowania się do kolejnego ewentualnie wyznaczonego terminu. Wśród zasad, które mają zostać ogłoszone, być może będzie także obowiązek noszenia maseczek w miejscach publicznych. To zapowiedział wcześniej minister zdrowia.

Większość dotychczasowych restrykcji, obowiązuje do Świąt Wielkanocnych, dlatego w tym tygodniu muszą zostać podjęte decyzje dotyczące tego, na jaki okres mają być przedłużone i w jakim zakresie.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Rekord wszech czasów portalu WWW.TVS.PL To dzięki Wam! DZIĘKUJEMY!

Minister Michał Woś na facebooku: Nie mam już koronawirusa!

Mandat za pielenie grządek? Czy wolno siedzieć na ogródkach działkowych? [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close