RegionWiadomość dnia

Kromka Chleba dla Sąsiada. Wzruszająca i potrzebna akcja Caritasu

Kromka chleba. Dla większości z nas coś zwyczajnego i powszedniego. Dla niektórych jednak wciąż brakujący produkt w domowej spiżarni. Ruszyła ogólnopolska kampania Caritasu „Kromka Chleba dla Sąsiada”, której kulminacyjnym punktem będzie zbiórka żywności w wybranych sklepach jednej z sieci handlowych w najbliższy piątek i sobotę.

 

 

Kto dźga nożami polityków? Ostra afera na Śląsku! TOP 5 Silesia Flesz

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS


-Celem jest uwrażliwienie społeczeństwa na potrzeby osób samotnych. Jest to odpowiedź na istniejący wśród nas problem osób skrajnie ubogich. Symboliczna kromka chleba to wielki apel Caritas do każdego z nas – mówi ks. Łukasz Gładki, Caritas Diecezji Sosnowieckiej.

Poza zbiórką żywności, już teraz można wysyłać sms-y lub wpłacić na konto Caritas Polska. Więcej informacji można znaleźć na stronie Caritasu. Cały dochód zostanie przeznaczony na zakup żywność dla potrzebujących.

Kromka Chleba dla Sąsiada. Wzruszająca i potrzebna akcja Caritasu
Kromka Chleba dla Sąsiada. Wzruszająca i potrzebna akcja Caritasu
autor: Radosław Nosal
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close