RegionSilesia Informacje

Legalna marihuana w Polsce? 12 zł za gram przez najbliższe 10 lat [WIDEO]

Nowatorskie badania chce wspólnie z oficjalnym ośrodkiem naukowym prowadzić Grass Roots Lobbing, Stowarzyszenie działające na rzecz legalizacji marihuany w Polsce.

 

W badaniu mieliby wziąć udział zarówno pacjenci, którym marihuana mogłaby pomóc w walce z chorobą, jak i tzw. rekreacyjni palacze. Co kilka miesięcy mieliby przechodzić badania sprawdzające zarówno ich stan fizyczny, jak i psychiczny. Badany miałby być m.in. poziom inteligencji.

 

Powołaliśmy stowarzyszenie pod nazwą Cannabis House, prowadzimy rozmowy z jednostkami naukowymi w sprawie utworzenia grupy badanych. Zapraszam do zapisywania się. Wszyscy członkowie stowarzyszenia będą w pierwszej kolejności przyjmowani do badań – mówi dla cannabisnews.pl Konrad Rycerz z Grass Roots Lobbing.

 

Przebadanych ma być 170 tys. osób, po ok. 10 tys. na województwo. Pierwsza grupa zostanie utworzona z osób cierpiących na różne choroby, które chcą spróbować terapii marihuaną. Na świecie w ten sposób leczy się lub łagodzi objawy m.in. padaczki, depresji, reumatyzmu, zmniejsza ciśnienie krwi, pomaga wyeliminować intensywne nudności przy chemioterapii czy AIDS.

 

Na dodatek marihuana ma pochodzić z legalnych, oficjalnych plantacji, prowadzonych pod patronatem organizatorów badania. Wyprodukowany susz miałby być sprzedawany w wyznaczonych punktach, zaaranżowanych na kluby. Gram suszu miałby kosztować 10-12 zł. Kupować go mogliby tylko uczestnicy badania.

 

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close