Region

Magdalena „Kajra” Kajrowicz: Jestem megierą!

Magdalena „Kajra” Kajrowicz to żona Sławomira i współprowadząca programu „Śląska Karuzela”. Ten na antenie Telewizji TVS można zobaczyć w każdą niedzielę o 15.00. Artystka opowiedziała nam m.in. o tym, jak macierzyństwo wpłynęło na jej karierę i czy w przyszłości planuje solowy projekt. Ponadto zdradziła, jakie były pierwsze słowa jej syna, Kordiana.

Kajra i Sławomir - 10 lat TVS
Kajra i Sławomir – 10 lat TVS

Sławomir Zapała i Magdalena „Kajra” Kajrowicz szturmem podbili polski rynek muzyczny. Hity takie, jak „Miłość w Zakopanem”, „Megiera”, jak również „Ty mała znów zarosłaś”, zapewniły duetowi popularność i pierwsze miejsca na szczytach list przebojów.

Artyści długo pracowali na swój sukces. Po pierwsze, Kajra wykształcenie zdobyła na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Przez lata grała także na małym ekranie.Występowała m.in. u Agnieszki Holland, Janusza Majewskiego, jak również Michała Kwiecińskiego. Ponadto, na swoim koncie ma także produkcje bollywoodzkie.

– Kiedy urodziłam dziecko nie myślałam o tym, że mam zrezygnować z czegokolwiek. Absolutnie! Narodziny synka były najpiękniejszą rzeczą, która wydarzyła się w moim życiu. Tydzień po porodzie byłam w pracy razem z dzieciaczkiem – tak jest do tej pory. Wszystko jest tak, jak było, ale muszę wstawać wcześniej, haha – mówi w rozmowie z TVS Magdalena „Kajra” Kajrowicz. – Kordian wypełnił nasze życie jeszcze bardziej – dodaje artystka.

Pytana o to, czy nie przeszkadza jej rola wyłącznie „żony Sławomira”, Kajra zaprotestowała, mówiąc, że to jej świadomy wybór. – To ja stworzyłam „żonę Sławomira”, jak również i projekt muzyczny „Sławomir”. To jest mój projekt – Sławomir jest mną i ja jestem Sławomirem. To, jak ktoś nas szufladkuje, to nie moja sprawa. Uwielbiam pracować z moim mężem. Nigdy z nikim mi się tak dobrze nie pracowało. Nie zamierzam tego zmieniać – zdradza Kajra.

Magdalena „Kajra” Kajrowicz: Jestem megierą!

Program „Śląska Karuzela” można oglądać na antenie Telewizji TVS w niedzielę o 15.00. Powtórki emitowane są również w sobotę o 17.20.

Facebook TVS

ZOBACZ RÓWNIEŻ „CHCIAŁ SIĘ PRZEJŚĆ W SZPILKACH TERESY WERNER”:

Chciał się przejść w szpilkach Teresy Werner? Ktoś okradł garderobę znanej piosenkarki! [ZDJĘCIA]

CZYTAJ RÓWNIEŻ „JAK OGLĄDAĆ TVS?”:

Jak oglądać TVS? TVS dostępna w całej aglomeracji śląskiej za darmo

(Sara Kalisz)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close