AlarmKrajRegionWiadomość dnia

MAKABRYCZNY wypadek w oku kamery! 17-latka wbiegła wprost pod samochód! [WIDEO +18]

Koszmarny wypadek w oku kamery miejskiego monitoringu! 17-latka podczas kłótni ze znajomym wbiega nagle na jezdnię wprost pod jadący samochód! Siła uderzenia jest tak duża, że dziewczynę wyrzuca w powietrze jak kukłę! Wideo tylko dla osób dorosłych!

 

17-latka po kłótni ze znajomym wbiegła na jezdnię wprost pod jadący samochód(fot.policja)
17-latka po kłótni ze znajomym wbiegła na jezdnię wprost pod jadący samochód(fot.policja)

17-latka po kłótni ze znajomym wbiegła na jezdnię wprost pod jadący samochód. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu.

Całe zdarzenie miało miejsce kilka metrów od przejścia dla pieszych w Tomaszowie Lubelskim na głównej ulicy przy Sądzie Rejonowym. Jadący Toyotą 31-latek mieszkaniec gminy Ulhówek nie miał szans nawet zahamować, aby uniknąć potrącenia pieszej.

MAKABRYCZNY wypadek w oku kamery! 17-latka wbiegła wprost pod samochód!(fot.policja)

Jak widać na monitoringu miejskim, kobieta w pewnym momencie zaczyna biec. Jak wynika z ustaleń chwilę przed zdarzeniem doszło miedzy nią a znajomym do kłótni. Mieszkanka gminy Józefów była przytomna, ale kontakt z nią był utrudniony. Jak podaje policja, od 17-latki czuć było alkohol, dlatego została pobrana krew do badań. 17-latka miała bardzo dużo szczęścia, bo wyszła z tego z ogólnymi potłuczeniami ciała. (źródło:www.policja.pl)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close