Maroko sprawia ogromną niespodziankę! Hiszpanie wywalczyli tylko remis [TWEETY PO MECZU]

Maroko remisuje mecz z Hiszpanami, sprawiając w ten sposób jedną z największych niespodzianek tegorocznych Mistrzostw Świata! Konsekwentni w obronie i kąśliwi w ataku Afrykanie wracają do domu z podniesioną głową! Prowadzili w spotkaniu aż do 93 minuty! Hiszpania – Maroko 2:2!

SILESIA FLESZ NAJNOWSZE VIDEO

Mecz Hiszpanii z Maroko zaczął się od mocnego akcentu piłkarzy z Afryki. w 14 minucie błąd obrony z zimną krwią wykorzystał Boutalib i z niewielkiej odległości wpakował piłkę do bramki. 0:1 dla Maroko!

Hiszpanie nie czekali długo z odpowiedzią. I to bramkową! Isco posłał petardę w górną część siatki i cała Hiszpania wybuchła radością! 1:1, a była to dopiero 19 minuta!

Sześć minut później w dogodnej sytuacji znalazł się, ponownie, Boutaib! Solową akcję zakończył strzałem, ale w bramce Hiszpanii – czujny De Gea.

W samej końcówce pierwszej połowy przed szansą stanął Costa! Dostał dobre podanie od Iniesty, nie trafił jednak czysto w piłkę.

Statystyki po pierwszej połowie:

O mały włos druga połowa zaczęłaby się od gola dla Maroko! Amrabat trafił niestety tylko w poprzeczkę. Afrykańczycy stawiają wysoko poprzeczkę Hiszpanom!

Odpowiedzieć próbował Pique, uderzał główką, tuż obok lewego słupka. Widać było, ze Hiszpanom mimo pewnego awansu bardzo zależało na wygranej w tym meczu.

Maaaaaaaroko! Nesyri wykorzystał podanie z rzutu rożnego i perfekcyjnie strzelił z główki! Dramat Hiszpanów w samej końcówce spotkania!

Stan spotkania wyrównał w 93 minucie Carvajal! Strzelił przepięknego gola piętą.

Bramki:

14 minuta – Boutaib

19 minuta – Isco

82 minuta – Nesyri

93 minuta – Carvajal