KrajRegion

Masakra na Suwalszczyźnie. 13-latka urodziła dziecko, które znaleziono martwe tuż obok domu

13-letnia dziewczynka urodziła dziecko. Jest podejrzana o dzieciobójstwo. Ciało noworodka znaleziono 500 metrów od domu.

 

Prowadzący siedzi w baranie. Gość niespodzianka! TOP 5 Silesia Flesz

13-latka narzekała na złe samopoczucie i trafiła do szpitala. Tam lekarze zrobili jej badania, podczas których wyszło na jaw, że dziewczyna urodziła dziecko. Lekarze zawiadomili policję.

Podczas przesłuchania, nastolatka przyznała się do porodu i przekazała policjantom informację, że dziecko znajduje się w domu jej babci. Na miejscu okazało się jednak, że dziecka nie ma w miejscu, które wskazała dziewczyna. Rozpoczęto poszukiwania. Ciało noworodka znaleziono 500 metrów od domu.

Wszystkie okoliczności tej sprawy bada prokuratura w Suwałkach. 13-latka miała spotykać się ze starszym od siebie chłopakiem. Dziewczyna przebywa obecnie na oddziale pediatrycznym. Policja nie komentuje sprawy. 13-latka jest podejrzana o dzieciobójstwo.

 

źr. Radio Zet

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close