AlarmRegion

Mieszkaniec Bytomia handlował ludźmi! Mężczyzna ukrywał się w Niemczech

Łowcy głów zatrzymali mężczyznę, który handlował ludźmi. Damian M. został zatrzymany w Duisburgu przez niemieckich policjantów.

 

 

Trująca kiełbasa! Gdzie? I dlaczego policjanci zamieniają się w youtuberów! TOP 5 Silesia Flesz

Zespół Poszukiwań Celowych tzw. „łowcy głów” z Sekcji do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach od listopada 2018 roku poszukiwali 31-letniego mieszkańca Bytomia. Za mężczyzną został wydany list gończy przez Prokuraturę Okręgową w Szczecinie za handel ludźmi. Wydany został za nim również Europejski Nakaz Aresztowania.

Zaledwie kilkanaście dni zajęło naszym policjantom ustalenie, że od 2 lat Damian M. ukrywa się w Niemczech. Za pośrednictwem Biura Międzynarodowej Współpracy KGP niezwłocznie poinformowano o tym stronę niemiecką. Stróże prawa z Niemiec, po otrzymaniu szczegółowych informacji od strony Polskiej, zatrzymali poszukiwanego w grudniu 2018r. w zachodniej części Niemiec w mieście Duiburg.

13 marca 2019 roku policja niemiecka przekazała poszukiwanego polskim policjantom. Damian M. obecnie przebywa w Areszcie Śledczym w Zielonej Górze do dyspozycji Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close