Michał Dziobek, uczeń bytomskiego IV Liceum Ogólnokształcącego, został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju, w którym zawodnicy z całego świata wykonywali sztuczki i ewolucje piłkarskie. Turniej został zorganizowany przez Bayern Monachium.
Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00
Mieszkaniec Bytomia znakomicie spisał się w turnieju Freestyle Tournament do lat 17. Freestyle Football to sztuka wykonywania ewolucji żonglersko-cyrkowych, dyscyplina, która cieszy się coraz większą popularnością na świecie. W turnieju głosowano na poszczególnych zawodników na oficjalnym profilu Bayernu Monachium na Instagramie. W finale bytomianin, który rywalizował z zawodnikiem z Japonii, zdobył aż 84 procent głosów. W nagrodę Dziobek spotka się z drużyną Bayernu Monachium, w tym z Robertem Lewandowskim, który w poprzednim roku został uznany najlepszym piłkarzem na świecie.
Na Śląsku na COVID zaszczepią nas farmaceuci, diagności i fizjoterapeuci. Ruszają szkolenia
Pole w Raciborzu kryło tajemnicę o której nikt nie miał pojęcia! [WIDEO]
Katowice: Wolontariusze potrzebni do pomocy w szpitalu tymczasowym w MCK
źr. UM Bytom

![Odejście Lewandowskiego z drużyny, z którą zdobył osiem razy mistrzostwo Niemiec w dalszym ciągu stoi pod znakiem zapytania. [fot. archiwum / Bayern Monachium]](https://tvs.pl/wp-content/uploads/2021/09/E9aMts-X0AIZX90-220x150.jpg)


![Odejście Lewandowskiego z drużyny, z którą zdobył osiem razy mistrzostwo Niemiec w dalszym ciągu stoi pod znakiem zapytania. [fot. archiwum / Bayern Monachium]](https://tvs.pl/wp-content/uploads/2021/09/E9aMts-X0AIZX90-390x220.jpg)
