RegionWiadomość dnia

Mikołów: Znęcał się nad swoją żoną. Na wszystko patrzyło ich 8-letnie dziecko

Policjanci z Mikołowa zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który psychicznie i fizycznie znęcał się nad swoją 26-letnią żoną. Świadkiem tego długotrwałego procederu było ich 8-letnie dziecko.

 

Ciągłe awantury, wyzwiska, groźby – w taki między innymi sposób 27-letni mieszkaniec Mikołowa od roku znęcał się nad swoją 26-letnią żoną. Niejednokrotnie świadkiem domowej przemocy było ich dziecko. Rodzina od dłuższego czasu objęta była procedurą Niebieskiej Karty.

W poniedziałek rano (5.03), podczas jednej z kolejnych domowych awantur, przybyli na miejsce mundurowi, zatrzymali 27- letniego mikołowianina, który trafił do policyjnego aresztu. Jego żona złożyła zawiadomienie o znęcaniu, a w nim obszerne zeznania. Następnego dnia, sprawca usłyszał prokuratorskie zarzuty. W trakcie składanych wyjaśnień, mężczyzna do winy przyznał się jedynie częściowo. Zebrany w sprawie materiał dowodowy, w tym także zeznania świadków, spowodowały, że Prokurator Rejonowy w Mikołowie zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, a także nakaz opuszczenia dotychczasowego miejsca zamieszkania.

 

(źr: KPP Mikołów)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close