KrajRegion

Można tu nakręcić serial NARCOS! Zobaczcie, co na polu odkryli policjanci! [WIDEO]

W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz… Tak mogli sobie nucić policjanci, którzy wjechali na pewne pole. Ale za to jakie! To jedna z największych odkrytych do tej pory plantacji marihuany! Krzewów konopi indyjskich mundurowi naliczyli ponad 15 tysięcy!

 

 

Nie chcecie by Wasze dzieci zamieniły się w wirtualne zombie? Zobaczcie koniecznie najnowszy odcinek TOP 5 Silesia Flesz!

Kryminalni z Aleksandrowa ustalili, że w Słońsku Górnym została zorganizowana uprawa konopi indyjskich. Ale jaka! Marihuana rosła sobie w najlepsze na czterech hektarach! Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 15 tysięcy krzewów konopi w różnej fazie wzrostu. Rośliny miały od 30 cm do 1,5 m wysokości. Z tej ilości zabezpieczonych krzewów można uzyskać około 330 kg marihuany o wartości 5,5 mln zł.

To jedna z największych odkrytych do tej pory plantacji marihuany! Krzewów konopi indyjskich mundurowi naliczyli ponad 15 tysięcy! (fot.KWP Bydgoszcz)
To jedna z największych odkrytych do tej pory plantacji marihuany! Krzewów konopi indyjskich mundurowi naliczyli ponad 15 tysięcy! (fot.KWP Bydgoszcz)

 

Do tej sprawy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu aleksandrowskiego. 32 i 39-latek usłyszeli zarzuty zorganizowania nielegalnej plantacji, której to uprawa mogła dostarczyć znacznej ilości ziela konopi.

W najbliższych dniach sąd zadecyduje o ewentualnych środkach karnych wobec zatrzymanych mężczyzn. Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KWP w Bydgoszczy
redakcja; Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close