RegionWiadomość dnia

Najlepsi z najlepszy nagrodzeni. Kto zgarnął nagrody na gali SUKCES NA ŚLĄSKU? [WIDEO]

Za nami 16 gala „Sukces na Śląsku”, która odbyła się w Katowicach. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło wyróżnionych przedstawicieli środowiska menedżerskiego.

 

 


-Promocja najlepszych menedżerów, najlepszej firm, najbardziej innowacyjnych menedżerów, firmy. Chodzi o to, że po to żeśmy zostali powołani jako stowarzyszenie, żeby integrować środowisko i wyróżniać najlepszych przedstawicieli środowiska menedżerskiego – mówi Tomasz Jachimowicz, Prezes Śląskiego Stowarzyszenia Menedżerów w Katowicach.

 

Organizatorzy wręczyli wyróżnienia w kategoriach: Firma, Menadżer i Innowacyjna Firma Roku 2018. Uhonorowany został też Zasłużony dla Śląskiego Środowiska Menedżerskiego.

 

-Otrzymałam nagrodę za stworzenie Drzazga Clinic za najwyższą jakość w usługach. Także jestem bardzo dumna z tej nagrody i na pewno mnie ona mobilizuje do dalszej pracy – mówi Beata Drzazga, właściciel i prezes BetaMed S.A. – Centrum Medycznego.

-Sukces, który został doceniony – czyli otwarcie stadionu, przywrócenie go do pełnej świetności, przyjęcie 700 tysięcy odwiedzających w ciągu pierwszego roku istnienia, to jest sukces całego zespołu ludzi. W zasadzie na moje ręce ta nominacja była, ale jest to nominacja dla wszystkich ludzi, którzy ciężko pracowali, żeby ten stadion wrócił do świetności – mówi Krzysztof Klimosz, Prezes Zarządu Stadion Śląski Sp. z o. o.

Organizatorzy wręczyli wyróżnienia w kategoriach: Firma, Menadżer i Innowacyjna Firma Roku 2018. Uhonorowany został też Zasłużony dla Śląskiego Środowiska Menedżerskiego
Organizatorzy wręczyli wyróżnienia w kategoriach: Firma, Menadżer i Innowacyjna Firma Roku 2018. Uhonorowany został też Zasłużony dla Śląskiego Środowiska Menedżerskiego

-Nagrodzeni ludzie, to menedżerowie, ale też również teoretycy i praktycy. A jeśli dzisiaj mówimy, że bardzo ważną rolę spełnia nauka z biznesem, to właśnie to spotkanie daje jakby asumpt tego, co dzieje się w naszym województwie śląskim, w regionie, a myślę, że i w całej Polsce – mówi prof dr hab. Jan Klimek, Prezes Zarządu Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach.

Nagrodzeni przedsiębiorcy muszą wykazać się dorobkiem i osiągnięciami. Powinni także udzielać się w środowisku menedżerskim, oraz organizować akcje społeczne i charytatywne.

(Monika Liepiec)

Najlepsi z najlepszy nagrodzeni. Kto zgarnął nagrody na gali SUKCES NA ŚLĄSKU?
Najlepsi z najlepszy nagrodzeni. Kto zgarnął nagrody na gali SUKCES NA ŚLĄSKU?
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close