AlarmRegionWiadomość dnia

Napad z bronią w ręku w Siemianowicach Śląskich! Poznajecie tego bandytę? [WIDEO]

Komenda Miejska Policji w Siemianowicach Śląskich pod nadzorem tamtejszej prokuratury rejonowej prowadzi śledztwo w sprawie napadu w dniu 24 czerwca na stoisko jubilerskie przy ul. Wróblewskiego. Sprawca grożąc pracownicy przedmiotem przypominającym broń palną zabrał palety ze złotą biżuterią o wartości ponad 75 tys. złotych.

 

Wizerunek sprawcy został nagrany na monitoringu. Z ustaleń wynika, że sprawcą był mężczyzna w wieku około 40-45 lat, mający 180 -190 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, ze szpakowatymi włosami. W dniu napadu ubrany był w jasną koszulkę polo, ciemne spodnie oraz miał założone okulary przeciwsłoneczne w czarnych oprawkach.

 

Poniżej prezentujemy nagranie z monitoringu. W przypadku rozpoznania mężczyzny prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Siemianowicach Śląskich pod numerem tel. 32 3596255, 32 3596201, z inną  jednostką policji albo na numery alarmowe 997 lub 112. Gwarantujemy anonimowość.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close