AlarmKrajRegionSportWiadomość dnia

Narysowali mu w paszporcie penisy i napisali: „ssij pałę”. Kibic Piasta Gliwice zgubił w Warszawie paszport… [ZDJĘCIA +18]

"Jeden z naszych kibiców podczas wyjazdu na BATE do Rzymu, w małym zamieszaniu, zgubił swój paszport. Na szczęście uczciwy znalazca z Warszawy odesłał na adres klubu zgubę" – napisali kibice Piasta Gliwice na swoim oficjalnym fanpage na FB.

 

 

CZYTAJ TAKŻE: Dzwonię z grobu! To nie żart! Wyciągnijcie mnie! Horror w Chorzowie! Z grobu wyciągnięto żywego 21-latka!

 

Takiego prezentu od losu – i od kolegów szalikowców – tylko, że z innego klubu – kibic z Gliwic się nie spodziewał. Zgubiony przez kibica Piasta Gliwice paszport ktoś wysłał na adres klubu z Gliwic. Jak się szybko okazało, znalazcą był kibic Legii. A przynajmniej tak można sądzić po pamiątkach, jakie znalazca zostawił w paszporcie kibica Piasta.

 

Cały paszport upstrzony jest malunkami penisów. Męskie przyrodzenie przyozdobiło też zdjęcie chłopaka, który zgubił paszport. Nie zabrakło też obraźliwych dla Piasta haseł i takich, które gloryfikuję Legię Warszawa. Dokument jest też nadpalony. Paszport zgubiony – paszport się znalazł, ale niestety – niewiele po tym przyjdzie kibicowi Piasta, bo musi wyrobić sobie nowy dokument. Stary jest trwale zniszczony. Chociaż – w dość niecodzienny sposób.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close