AlarmRegionWiadomość dnia

Nie żyje znany raper, Tomasz Chada. Śmierć w rybnickim psychiatryku bada prokuratura

Nie żyje znany raper, Tomasz Chada. Zmarł na izbie przyjęć szpitala psychiatrycznego w Rybniku.

 

O śmierci znanego artysty poinformowano także na jego oficjalnym profilu na facebooku

„W nocy z soboty na niedzielę zmarł Tomasz Chada, wieloletni reprezentant Step Records, a przede wszystkim nasz Przyjaciel. Pogrążeni w smutku, prosimy o okazanie szacunku Rodzinie Tomka w tym bardzo trudnym czasie. Ekipa Step Records”

Śmierć znanego rapera wyjaśniają śledczy z gliwickiej prokuratury. Tomasz Chada trafił do szpitala psychiatrycznego w Rybniku po awanturze, jaką miał urządzić w szpitalu w Mysłowicach. Raper trafił do mysłowickiego szpitala po upadku z 3. piętra. Stwierdzono u niego poważny uraz kręgosłupa. Jak podają śledczy badający okoliczności śmierci 39-latka, mężczyzna w mysłowickim szpitalu miał się zachowywać agresywnie, dlatego podjęto decyzję o przewiezieniu go do szpitala psychiatrycznego w Rybniku.

Tomasz Chada trafił tu na izbę przyjęć w niedzielę, 18 marca. Krótko po tym, jak znalazł się na izbie przyjęć – zmarł. Prokuratura Okręgowa w Gliwicach, która prowadzi śledztwo w tej sprawie zleciła już przeprowadzenie sekcji zwłok oraz badania toksykologiczne.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close