AlarmRegionWiadomość dnia

Nielegalni imigranci złapani w Gliwicach! Ukryli się w TIRze! [ZDJĘCIA]

Nielegalni imigranci zostali złapani w Gliwicach. Uchodźcy, podający się za obywateli Afganistanu, ukryli się w naczepie TIRa!

 

Nielegalni imigranci zostali złapani w Gliwicach na terenie Śląskiego Urzędu Celnego w Gliwicach w piątek, 13 października. Ochrona urzędu oraz kierowca ciężarówki dali znać policji, że z naczepy TIRa dochodzą tajemnicze odgłosy.

 

Nielegalni imigranci zostali złapani w Gliwicach. Uchodźcy, podający się za obywateli Afganistanu, ukryli się w naczepie TIR(fot.KMP Gliwice)

Na miejsce przyjechali policjanci, funkcjonariusze straży granicznej oraz izby celnej. Okazało się, że w środku ciężarówki jadącej z Bałkanów, ukryło się dwóch mężczyzn. Oświadczyli, że pochodzą z Afganistanu.

Nielegalni imigranci zostali złapani w Gliwicach na terenie Śląskiego Urzędu Celnego w Gliwicach w piątek, 13 października(fot.KMP Gliwice)

Imigranci ukryli się w przestrzeni ładunkowej wypełnionej rudą cynku. Obaj „pasażerowie” zostali zatrzymani przez straż graniczną, która będzie prowadzić postępowanie w sprawie nielegalnego przekroczenia granicy Polski. Ustalana jest także tożsamość uchodźców. (WZ)

Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close