RegionWiadomość dnia

Nowa fabryka motoryzacyjna i 200 nowych miejsc pracy na Śląsku!

W Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej powstanie nowy zakład, związany z branżą motoryzacyjną. To nie tylko duża inwestycja, ale i 200 nowych miejsc pracy!

 

JAC Products Poland sp. z o.o., produkująca relingi dachowe i bagażniki do samochodów osobowych, planuje do 2021 r. zainwestować w gliwickiej podstrefie do 62 mln zł i zatrudnić ok. 200 osób. JAC Products to globalna firma produkująca relingi dachowe i bagażniki do samochodów różnych marek na całym świecie. Tylko w Stanach Zjednoczonych zdobyła 90% rynku.

SEGRO wybuduje w gliwickiej podstrefie KSSE halę produkcyjną dla JAC Products Poland, o powierzchni ok. 13.5 tys. m2. Nowa firma w strefie zainstaluje tam nowo zakupioną linię technologiczną oraz urządzenia do produkcji. W związku z budową nowego zakładu spółka planuje zatrudnić co najmniej 197 osób (źr:UM Gliwice)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Nowa fabryka motoryzacyjna i 200 nowych miejsc pracy na Śląsku!”

  1. Czemu zakłady powstają tylko w Gliwicach, Tychach, Zabrzu a reszta się nie liczy? potem i tak nie ma kto pracować to muszą firmy organizować darmowe dojazdy nawet z Siemianowic Śląskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close