Nuuuuuuuuuda – jedno słowo opisujące cały mecz Danii z Francją [TWEETY PO MECZU]

Piłkarze Danii i Francji zafundowali nam półtora godziny piłkarskich szachów. Ciężko było wyłuskać jakiekolwiek ciekawe akcje w meczu, ale taki jest futbol. Obie drużyny dzięki awansują do dalszej części mundialu. Dania dzięki wygranej Peru nad Australią. Dania – Francja 0:0.

SILESIA FLESZ NAJNOWSZE VIDEO

Mecz o wszystko dla Danii! Widać było to w ich grze już od początku spotkania. W 4 minucie Braithwite w trakcie akcji bramkowej przewraca się w polu karnym. Cała duńska drużyna zaczęła domagać się rzutu karnego. Sędzia był jednak nieugięty i nie skorzystał z VARu.

Francja odpowiedziała szybką i składną akcją w 15 minucie spotkania. Giroud uderzył z krawędzi pola karnego, kapitalną interwencją popisał się Schmeichel. Na tablicy wyników ciągle widniał bezbramkowy remis.

Prawie 20 minut musieliśmy czekać na kolejną ciekawą sytuację bramkową. Tym razem bardzo mocny strzał wykonał Dembele, nie trafił jednak w światło bramki.

W 44 minucie ponownie próbował Giroud! Napastnik Chelsea Londyn strzelił wysoko ponad poprzeczkę duńskiej bramki.

Statystyki po pierwszej połowie:

Mocno uderzył Eriksen! Dostał piękne podanie, strzelił z pierwszej piłki i piłka prawie otarła się o lewy słupek francuskiej bramki. Było bardzo blisko!

W 70 minucie bardzo dobrą sytuację bramkową stworzyli piłkarze Francji! Fekir uderzył z zza pola karnego, piłka nie znalazła jednak drogi do bramki!

Nuuuuuuuuda, piłkarze z Danii dostali chyba informację, że Peru wygrywa z Australią, dzięki czemu mają praktycznie pewien awans do 1/8 finału. Nie wpłynęło to korzystnie na widowisko.