KrajRegion

NYSA : Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS! Kto i kiedy zagra?

Koncerty z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS ruszają pełną parą we wrześniu! Nysa, 14 września – szykujcie się na prawdziwą rewię szlagierowych gwiazd!

Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS to niesamowite, muzyczne doznanie. Na scenie spotykają się największe szlagierowe gwiazdy, a eventy prowadzą znane i lubiane twarze Telewizji TVS. Koncerty odbywają się cały rok – w najróżniejszych miastach w Polsce spotykamy się z widzami TVS i pasjonatami muzyki szlagierowej.

Tegorocznej jesieni Parada Gwiazd Telewizji TVS zawita do Nysy – koncert odbędzie się już 14 września w Nyskim Domu Kultury przy ul. Wandzie Pawlik. Wydarzenie poprowadzi Mirosław Riedel.

Kto wystąpi?

Kola&Jula, Duet Karo, Karpowicz Family, Mateusz Troll i Przyjaciele, Tomasz Calicki.

Koncert rozpocznie się o 18:00. Bilety dostępne są do nabycia na www.kupbilecik.pl oraz pod numerem telefonu 77/433475.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi tego i innych koncertów z cyklu Parada Gwiazd Telewizji TVS, śledź fan page Studia Nagrań i Wydawnictwa TVS na Facebooku – https://www.facebook.com/szlagierowestudionagran/.

Parada Gwiazd Telewizji TVS Nysa (fot. TVS)
Parada Gwiazd Telewizji TVS Nysa (fot. TVS)

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close