KrajRegionŚwiat

Odcięła sobie rękę, żeby dostać odszkodowanie. Jej plan się jednak nie powiódł

21-latka odcięła sobie rękę piłą tarczową, by dostać odszkodowanie. Jej plan się jednak nie powiódł. Śledczy szybko odkryli, że to co zrobiła, to nie był zwykły wypadek.

 

Trująca kiełbasa! Gdzie? I dlaczego policjanci zamieniają się w youtuberów! TOP 5 Silesia Flesz

Tragedia rozegrała się w Słowenii. 21-latka przeliczyła się. Myślała, że będzie cwana i oszuka lekarzy, policję oraz firmy ubezpieczeniowe. Dziewczyna, aby dostać odszkodowanie z firm ubezpieczeniowych, w których wraz z członkami rodziny wykupiła polisy, odcięła sobie rękę. Przyjechała do szpitala. Nie miała ze sobą odciętej kończyny. Ratownicy pojechali na miejsce zdarzenia, znaleźli rękę i przyszyli ją dziewczynie z powrotem.

21-latka podczas przesłuchania powiedziała, że uległa nieszczęśliwemu wypadkowi. Jednak, jak się później okazało, to co zrobiła było celowe. W ten sposób chciała uzyskać spore odszkodowanie od firm ubezpieczeniowych.

W sprawie zatrzymano cztery osoby. Dwie wypuszczono.

 

źr. RMF24

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close