Region

Odpalił petardę na Stadionie Śląskim. Ucierpiało 4-letnie dziecko

Dwie interwencje policji podczas Sylwestra na Stadionie Śląskim. Nieznany mężczyzna odpalił petardę, w wyniku czego ucierpiało 4-letnie dziecko.

HIT!!! Damian Holecki zaśpiewał w TOP 5 Silesia Flesz!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Jak poinformowało biuro prasowe śląskiej policji tegoroczna noc sylwestrowa przebiegała w miarę spokojnie. Mimo to nie obyło się bez groźnych incydentów. Do dwóch z nich doszło podczas imprezy na Stadionie Śląskim. Pierwsza interwencja dotyczyła 25-letniego mężczyzny, który odpalił racę na płycie stadionu. Gdy interweniowały służby, jego 22-letni kolega zaatakował ochroniarzy. Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

Druga interwencja dotyczyła nieznanego mężczyzny, który odpalił na stadionie petardę. W wyniku wybuchu ucierpiało 4-letnie dziecko, ale nie są to poważne obrażenia. Policja poszukuje tego mężczyzny.

Mimo tych interwencji Sylwester na Stadionie Śląskim przebiegał bardzo spokojnie. Wzięło w nim udział blisko 50 tys. osób.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Nadchodzi Sylwester z TVS! Jakie gwiazdy zagrają w sylwestrową noc?

Świąteczno-noworoczny koncert charytatywny w Radiu Silesia. Cały dochód trafi do podopiecznych Fundacji TVS [WIDEO]

Strzelanina podczas mszy. Parafianie zabili napastnika

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Odpalił petardę na Stadionie Śląskim. Ucierpiało 4-letnie dziecko”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close