KrajRegionWiadomość dnia

OFF Festival 2017 Katowice [PROGRAM, BILETY] Zagrają Talib Kweli, Helado Negro, PJ Harvey

Od 4 do 6 sierpnia 2017 roku cztery sceny OFF Festival 2017 w Katowicach „opanują” muzycy z różnych zakątków świata. Trzy dniowy OFF Festival w Katowicach odbędzie się wraz z początkiem sierpnia w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach.

 

OFF FESTIVAL KATOWICE 2017 – TU ZNAJDZIECIE LINE UP

Na scenie – istna petarda! Spora lista wykonawców, prezentujących utwory z pogranicza różnych gatunków muzycznych – to, to co czeka gości tegorocznego festiwalu OFF Festival w Katowicach.

 

OFF FESTIVAL KATOWICE 2017 – TU ZNAJDZIECIE PROGRAM

 

W piątek 4 sierpnia na głównej scenie zagrają, m.in. Shellac. Scenę Leśną uświetnią występy grupy Share oraz polski Łoskot, natomiast Scena Trójki oraz Scena Ekstremalna zarezerwowane są, m.in.dla występów Helado Negro oraz Carli Bozulich, wokalistki ze Stanów Zjednoczonych.

 

Sobota (5.08) – na czterech scenach, usłyszymy, m.in.: Talib Kweli, polską grupę Bluszcz, Silver Apples czy Janka Nabay z grupą The Bubu Gang.

 

Niedziela (6.08) – w tym dniu na scenach OFF Festivalu w Katowicach pojawią się, m.in. New People, Kobiety z Wydm, Arab Strap czy Wrekmeister Harmonies.

 

OFF FESTIVAL KATOWICE 2017 – GDZIE KUPIĆ BILETY? JAKIE CENY?

 

Bilety na tegoroczny OFF festiwal W Katowicach można nabyć W OFF sklepie, na Ticketpro czy na stronie www.ebilet.pl. Ceny biletów to  – 160zł za bilet jednodniowy i 340zł na karnet trzydniowy. Dodatkowe 60zł zapłacicie za miejsce na polu namiotowym.

 

OFF Festival jest imprezą o charakterze cyklicznym, odbywającą się nieprzerwanie od 2006 roku. Pierwsza edycja festiwalu odbyła się w Mysłowicach, każda kolejna natomiast w Katowicach. Dyrektorem OFF Festivalu, od początku jego istnienia jest Artur Rojek – lider zespołu Myslowitz.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close