AlarmKrajRegionŚwiatWiadomość dnia

To jego ostatni mecz w kadrze. Pożegnanie Boruca z reprezentacją Polski [WIDEO]

Z pewnością nie zabraknie łez, wzruszeń i owacji na stojąco, jaką temu wyjątkowemu piłkarzowi zgotuje publiczność na Stadionie Narodowym. Mecz Polska – Urugwaj to ostatni raz, kiedy zobaczymy Artura Boruca w bramce.

 

Artur Boruc 10 listopada żegna się z reprezentacją Polski. Zrobi to podczas meczu Polska – Urugwaj. Boruc zagra w 1. połowie i ma zostać zmieniony w 44. minucie. To, co będzie działo się potem – można łatwo przewidzieć. Łzy, wzruszenie, tysiące wspomnień jakie będą wracały do naszego wielkiego goalkeepera. Sam zresztą w wywiadzie przyznaje, że boi się, że podczas pożegnania z kadrą bez łez i szlochu się nie obędzie.

Ale nie ma się czemu dziwić. Artur Boruc żegna się z reprezentacją Polski po 13 latach gry w biało-czerwonych barwach. Początek meczu Polska – Urugwaj, pożegnalnego meczu Artura Boruca w polskiej kadrze w piątek, 10 listopada o 20.45.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close