AlarmKrajRegionWiadomość dnia

Oszukać przeznaczenie: Kierowca tira staranował szlaban na sekundy przed pociągiem [WIDEO, ZDJĘCIA]

To mogło skończyć się tragicznie! Dramatyczne zdarzenia rozegrały się na przejeździe kolejowym w miejscowości Korpele. Kierowca tira, widząc zamknięte rogatki na przejeździe kolejowym, nie tylko nie zatrzymał się, ale i wcisnął mocniej gaz! Tir staranował szlaban i przejechał przez tory na sekundy przed tym, jak przez przejazd przejechał szynobus. Kierowca ciężarówki, który staranował szlaban na przejeździe kolejowym nie zatrzymał się i pojechał dalej.

 

 

 

PRZERAŻAJĄCE ZDJĘCIA: Kierowca tira łamie szlabany i przejeżdża tuż przed pociągiem!

 

 

To, jak tor staranował szlabany na przejeździe kolejowym nagrały kamery monitoringu. Wideo mrozi krew w żyłach! TIR przewożący zwierzęta z dużą prędkością przejechał przez zamknięty szlaban, taranując go i wjeżdżając na tory. Na szczęście nie doszło do żadnej tragedii, jednak duża prędkość, niestosowanie się do znaków i bezmyślność kierowcy mogły doprowadzić do katastrofy! Sekundy po tym, jak tir staranował szlaban na kolejowym przejeździe, przejechał tamtędy jadący w stronę Olsztyna szynobus.

 

 

Policjanci aktualnie wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i ustalają świadków, a także personalia osoby siedzącej za kierownicą samochodu ciężarowego.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close