KrajRegion

Patologia w pełnej okazałości. Trzy pijane dziewczynki rzuciły się na policjantów

Policjanci zatrzymali trzy dziewczynki, które zakłócały ciszę nocną. Dwie z nich to nieletnie, 13 i 16-latka (ponad 1.3 i 0.7 promila alkoholu w organizmie). Trzecia to 19-latka mająca prawie 2 promile alkoholu. Dziewczyny były agresywne wobec policjantów.

 

Tom Hanks wsiada do Syreny, a Biedroń wjeżdża do Sejmu na czarnym koniu? TOP 5 Silesia Flesz

Wczoraj, tuż przed północą, policjanci z III komisariatu otrzymali zgłoszenie dotyczące zakłócania spoczynku nocnego przy ul. Żelaznej w Lublinie. Grupa osób miała krzyczeć i wchodzić na klatkę schodową. Wysłani na interwencję policjanci zastali tam cztery „dziewczynki”. Wszystkie zachowywały się bardzo głośno i spożywały alkohol. Na widok umundurowanych policjantów, trzy z nich stały się agresywne. Były wulgarne, nie chciały wykonywać poleceń funkcjonariuszy, a po chwili szarpały za mundury i kopały policjantów.

Najmłodsza z nich miała 13-lat i ponad 1.3 promila alkoholu w organizmie. Kolejna 16-latka miała 0.7 promila  alkoholu, natomiast najstarsza, 19-latka, prawie 2 promile. Pijane i agresywne dziewczyny zostały zatrzymane. 19-latka trafiła do policyjnego aresztu, natomiast nieletnie, 13 i 16-latka do policyjnej izby dziecka. Wśród nich była także 15-latka (prawie promil alkoholu w organizmie), która zachowywała się spokojnie i wykonywała polecenia policjantów, dlatego została przekazana ojcu.

Wszystkie trzy nieletnie odpowiedzą przed sądem rodzinnym, natomiast 19-latka odpowie za  naruszenie nietykalności funkcjonariusza publicznego, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

źr. Policja Lubelska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Patologia w pełnej okazałości. Trzy pijane dziewczynki rzuciły się na policjantów”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close