Kategorie

Pewna wygrana Rosjan w meczu otwarcia! Arabia Saudyjska na kolanach

Pełna dominacja i wygrana Reprezentacji Rosji. pięć goli, kilka na prawdę ciekawych akcji. Tak przedstawiał się mecz otwarcia Mistrzostw Świata 2018 w Rosji.

Pierwsza połowa meczu zdecydowanie dla Rosjan! Pierwszego gola w 12 minucie zdobył Jurij Gaziński, po doskonałym dośrodkowaniu Gołowina.

Tak cieszyli się Rosjanie:

W 24 minucie kontuzji nabawił się gwiazdor Rosjan – Ałan Dzagojew. Nie wytrzymał mięsien dwugłowy uda, Dzagojew musiał opuścić murawę, a w jego miejsce wszedł Czeryszew.

Zmiana wyszła Rosjanom na dobre. W 43 minucie kapitalną akcję Rosjan strzałem wykończył Czeryszew.

Początek drugiej połowy obiecująco zaczął się dla piłkarzy Arabii Saudyjskiej. W 56 minucie dobrego dośrodkowania z prawej strony nie wykończył jednak Al Jassim.

Na odpowiedź Sbornej nie musieliśmy czekać zbyt długo. 71 minuta podanie Gołowina do Dziuby, a ten pewnym strzałem pokonuje bramkarza rywali.

90 minuta i Czeryszew po raz drugi. Kapitalny strzał z za pola karnego i mieliśmy 4:0 dla Rosji!

5:0 w 94 minucie tuż przed końcem spotkania. Rzut wolny ze skraju pola karnego w fenomenalny sposób w gola zamienił Gołowin! Bramkarz był bez szans!

Bramki:
12 minuta – Gaziński
43 minuta – Czaryszew
71 minuta – Dziuba
90 minuta – Czaryszew