Pewna wygrana Belgów! Fantastyczna druga połowa w wykonaniu Czerwonych Diabłów

Pewna wygrana Belgii! Po słabej pierwszej połowie Czerwone Diabły otworzyły worek z bramkami. Piłkarzom z Panamy starczyło sił tylko na pierwsze 45 minut, po zmianie stron widzieliśmy jednostronne widowisko. Bramki strzelały same gwiazdy, kolejno: Martens i dwa razy Lukaku. Faworyt nie zawodzi! Na Belgów możemy trafić po fazie grupowej, oby nie byli w tak dobrej formie!

Niecałe 6 minut czekaliśmy na pierwszą składną i groźną akcję Belgów. Carresso uderzył jednak wprost w Panamskiego bramkarza.

Minutę później swoich sił próbował Martens. Pendeo znów na posterunku.

W 21 minucie De Bruyne odebrał piłkę Escobarowi, próbował uruchomić Lukaku, czujnie jednak Torres.

Na kolejną groźną akcję musieliśmy czekać aż do 37 minuty. W roli głównej ponownie Hazard i Penedo. Górą bramkarz Panamy, który doskonale obronił strzał Belga.

Statystyki po pierwszej połowie:

Piłkarze Belgii musieli usłyszeć ostrą reprymendę od trenera w szatni. Już w 47 minucie doskonałym strzałem w okienko popisał się Martens. Bramkarz był bez szans! Mieliśmy 1:0 dla Belgii.

Takiej odpowiedzi Panamy się nie spodziewaliśmy! W 54 minucie bliski zdobycia gola był Murillo, na drodze stanął mu jednak bramkarz Belgów.

Gol dla Belgii! 69 minuta, autorem podwójny Czerwony Diabeł – Lukaku. Wykończył akcję po fantastycznym dośrodkowaniu.

Nie minęło 6 minut i do siatki ponownie trafił Lukaku! Sprytne podanie od Hazarda i na tablicy wyników mieliśmy 3:0.