AlarmKrajRegionWiadomość dnia

Pijana 67-latka podpaliła własne mieszkanie. Naraziła życie innych. Grozi jej do 8 lat więzienia

Pijana 67-latka, podpalając swoje mieszkanie stworzyła realne zagrożenie dla mieszkańców wielorodzinnego budynku.Kobieta przebywa w areszcie. Grozi jej do 8 lat więzienia.

 

W środę, 10 stycznia 2018 roku,około godziny 21.30, funkcjonariusze zostali powiadomieni przez strażaków, że z jednego z mieszkań budynku wielorodzinnego wydobywa się dym. Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości powiatu jeleniogórskiego.

Na miejscu policjanci ustalili, że 67-letnia kobieta podpaliła wyposażenie swojego mieszkania. Strażacy w porę ugasili ogień i przewietrzyli zadymione pomieszczenia. W wyniku zdarzenia swoje mieszkania opuściło 6 lokatorów. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Nie było również potrzeby korzystania z pomocy medycznej. Po zakończonej akcji wszyscy powrócili do swoich mieszkań.

67-latka była pijana. Została zatrzymana w policyjnym areszcie. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Przestępstwo, o które podejrzewana jest zatrzymana – stworzenie realnego zagrożenia powstania pożaru wielorodzinnego budynku – zagrożone jest karą pozbawienia wolności nawet do 8 lat.

 

(źródło: www.policja.pl)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close