Oglądaj w TVS

Podróże z Wędrownymi Motylami – Pieniny i spływ Dunajcem

Piękne okoliczności, piękny zawód, piękna tradycja… można o tym długo rozmawiać. Jak zostać flisakiem? Skąd morskie muszle na kapeluszu flisaków? Tego i innych ciekawostek możesz dowiedzieć się płynąc Dunajcem lub oglądając najnowszy odcinek „Podróży z wędrownymi motylami” z najpiękniejszego zakątku świata – Pienin. Tak mówią flisacy.

 

Ta historia zaczyna się tutaj… w miejscu gdzie między innymi ze źródeł i śniegów Tart oraz Spiszu i Podhala woda spływa trzema rzekami i łączy się w jedną. Tam, gdzie z gór łagodnych wyrastają dumnie ostre i wapienne turnie. Dziś to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce, a wszystko dzięki temu, że spotkały się Dunajec i Pieniny.

Pokażemy Wam je z góry i z dołu. Wyrusz z nami na niezwykła podróż w Pieniny.

Zapraszamy w sobotę o godz. 10:00 w TVS

Podróże z Wędrownymi Motylami - Pieniny i spływ Dunajcem, sob. 10.00, nd. 09:40
Podróże z Wędrownymi Motylami – Pieniny i spływ Dunajcem, sob. 10.00, nd. 09:40

Podróże z Wędrownymi Motylami to propozycja dla widzów lubiących odkrywać uroki zakątków naszego pięknego kraju. Jeśli brakuje Ci pomysłu, gdzie pojechać na weekend lub wakacyjny urlop to z pewnością znajdziesz inspirację w nowym programie w TVS. Sympatyczni prowadzący Ania i Marcin, na co dzień autorzy bloga podróżniczego z pewnością zarażą Was swoją pasją i pokażą, że warto marzyć i spełniać marzenia.

Premierowy odcinek Podróży z Wędrownymi Motylami w każdą sobotę o godz. 10:00 w TVS

Podróże z Wędrownymi Motylami - Pieniny i spływ Dunajcem, sob. 10.00, nd. 09:40
Podróże z Wędrownymi Motylami – Pieniny i spływ Dunajcem, sob. 10.00, nd. 09:40

Powtórka w niedzielę o godz. 09:40 w TVS

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close