Oglądaj w TVS

Podróże z Wędrownymi Motylami – Śląsk szlakiem Zabytków Techniki

Jakim cudem tak głęboko pod ziemią wyrastają zielone ogrody? Dlaczego tak wiele okiennic na Śląsku malowanych jest na czerwono? O czym pisali Ania  i Marcin swoje prace magisterskie wiele lat temu? Jak wygląda ich liceum i obok jakiej wielkiej atrakcji leży? W najnowszym odcinku „Podróży z wędrownymi motylami” zapraszamy do siebie, na Śląsk. To nasze pokażemy najbliższe okolice, ale nieco inaczej.

 

Tym razem przedstawimy Śląsk jesienią, ale inaczej. Zaprezentujemy nasz region z perspektywy przemysłowego dziedzictwa, które jest nieodłącznym elementem historii, tradycji, kultury i wreszcie  krajobrazu województwa śląskiego.

Drogowskazem w tym odcinku dla Ani i Marcina będzie Szlak Zabytków Techniki, z którym są związani już od dawna – nie tylko jako mieszkańcy Śląska i miłośnicy industrialu, ale też jako fascynaci i praktycy tej dziedziny turystyki już od studenckich czasów.

 

Zapraszamy w sobotę o godz. 10:00 w TVS

Podróże z Wędrownymi Motylami - Śląsk szlakiem Zabytków Techniki, sob. 10.00, nd. 09:40
Podróże z Wędrownymi Motylami – Śląsk szlakiem Zabytków Techniki, sob. 10.00, nd. 09:40

Podróże z Wędrownymi Motylami to propozycja dla widzów lubiących odkrywać uroki zakątków naszego pięknego kraju. Jeśli brakuje Ci pomysłu, gdzie pojechać na weekend lub wakacyjny urlop to z pewnością znajdziesz inspirację w nowym programie w TVS. Sympatyczni prowadzący Ania i Marcin, na co dzień autorzy bloga podróżniczego z pewnością zarażą Was swoją pasją i pokażą, że warto marzyć i spełniać marzenia.

Premierowy odcinek Podróży z Wędrownymi Motylami w każdą sobotę o godz. 10:00 w TVS

Podróże z Wędrownymi Motylami - Śląsk szlakiem Zabytków Techniki, sob. 10.00, nd. 09:40
Podróże z Wędrownymi Motylami – Śląsk szlakiem Zabytków Techniki, sob. 10.00, nd. 09:40

Powtórka w niedzielę o godz. 09:40 w TVS

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close