KrajRegion

Policja poszukuje 5-letniego Dawida Żukowskiego [FOTO] Jego ojca znaleziono martwego!

Od północy grodziscy policjanci poszukują 5-letniego Dawida Żukowskiego, zamieszkałego w Grodzisku Mazowieckim. Wczoraj, około godz. 17.00, ojciec zabrał chłopca z domu i odjechał w nieznanym kierunku. Po czterech godzinach, przed godz. 21.00, policjanci dostali zgłoszenie, że ojciec 5-latka nie żyje. Do tej pory nie znane jest natomiast miejsce pobytu dziecka.

 

Nie chcecie by Wasze dzieci zamieniły się w wirtualne zombie? Zobaczcie koniecznie najnowszy odcinek TOP 5 Silesia Flesz!

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego od północy poszukują 5-letniego Dawida Żukowskiego.

Wczoraj, około godz.17.00, ojciec zabrał chłopca z domu w Grodzisku Mazowieckim i odjechał w nieznanym kierunku szarą skodą fabią o nr rejestracyjnym WGM 01K9. Z informacji zebranych przez policjantów wynika, że mężczyzna mógł poruszać się na trasie pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim, a lotniskiem Okęcie.

Po czterech godzinach, przed 21.00, policjanci dostali zgłoszenie, że ojciec 5-latka nie żyje. Ta tragiczna informacja została przez funkcjonariuszy potwierdzona. Do tej pory nie znane jest natomiast miejsce pobytu dziecka.

Chłopiec był ubrany w szaroniebieską bluzę dresową, niebieskie jeansy oraz niebieskie trampki z obrazkami Zygzaka McQueena.

Policja zwraca się do wszystkich o pomoc w odnalezieniu dziecka. Wszelkie zgłoszenia, nawet anonimowe, przyjmują od Was policjanci Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz., tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można również telefonować do najbliższej jednostki policji lub pod numer alarmowy 112.

 

źr. KSP

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close