RegionSport

Polska czarnym koniem Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Zdaniem analityków bankowych tak!

Pompowanie balonika trwa w najlepsze! Analitycy japońskiego banku Nomura obliczyli, że Reprezentacja Polski zajmie czwarte miejsce w nadchodzących Mistrzostwach Świata! W meczu o trzecie miejsce lepsza okaże się Brazylia z Neymarem na szpicy. Finał zdaniem analityków z kraju kwitnącej wiśni: Francja – Hiszpania.

 

W polską reprezentację wierzą również specjaliści z Goldman Sachs. Nasi kadrowicze określani są jako „top dark horse”. Wierzą w finał? Niekoniecznie. Według tego badania mamy w półfinale przegrać z Hiszpanią. Ciekawe, czy brali pod uwagę nastroje w Reprezentacji Hiszpanii przed mundialem:

Wieści zza granicy napawają optymizmem! Jesteśmy pewni, że w głowach wielu Polaków właśnie narodził się scenariusz wspaniałych pojedynków Lewandowski – De Gea lub Zieliński – Marcelo.

Od dziś jesteśmy fanami wszelkich spekulacji i obliczeń matematycznych 😉 Do boju Polsko!

(MP)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close